Рашисти за добу вбили та поранили 2 мирних жителів Донеччини

Російські окупанти напередодні вбили та поранили двох мирних жителів Донецької області. Про це 22 лютого у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 21 лютого росіяни вбили 1 мешканця Донеччини - в Іванівському. Ще 1 людина в області отримала поранення", - повідомив чиновник.

Усього ж з початку повномасштабного вторгнення окупанти вбили 1382 та поранили 3076 мирних жителів Донецької області. При цьому поки що неможливо встановити точну кількість жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що троє мирних жителів Донбасу загинули в результаті російських обстрілів.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті