Рашисти впродовж доби обстріляли 11 прикордонних пунктів у Харківській області

Російські окупанти обстріляли 11 прикордонних пунктів у Куп'янському, Чугуївському та Харківському районах. Про це розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов у своєму телеграм-каналі 20 лютого.

"Протягом минулої доби ворог обстріляв щонайменше 11 прикордонних населених пунктів Куп'янського, Чугуївського та Харківського районів. У Куп'янську обстрілами пошкоджено будівлю медичного закладу, об'єкт цивільної промисловості, 9-поверховий багатоквартирний будинок, приватні будинки, гараж, господарчі споруди, пам'ятники на цвинтарі", - розповів Синєгубов.

Внаслідок цих обстрілів, кілька мешканців Харківщини отримали поранення. У селі Липці Харківського району - 2 жінки (50 та 32 роки), у Вовчанську - 45-річна жінка, а у Кругляківці Куп'янського району - 40-річний чоловік.

Як повідомлялося раніше, рашисти вбили за добу трьох мирних жителів Донеччини

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті