Зеленський запросив Орбана на Саміт миру

Президент України Володимир Зеленський запросив прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана на Саміт миру, що відбудеться в червні у Швейцарії. Про це Зеленський написав у соцмережі X 8 травня.

"Провів тривалу та предметну розмову з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Запросив його на Саміт миру. Нам важлива позиція Угорщини, коли йдеться про наближення миру та про спільну регіональну безпеку", – йдеться в повідомленні.

Зеленський написав, що під час розмови він наголосив на зацікавленості України в добросусідських відносинах і розвитку співпраці в торгівлі, енергетиці та логістиці. Також вони з Орбаном "узгодили подальші кроки з розв’язання всього спектра двосторонніх питань на взаємовигідних умовах", а крім того, обговорили європейську інтеграцію України. 

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц підтвердив участь у Саміті миру. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті