Радянські традиції в дії: росіяни розстрілюють своїх же командирів, які "повільно" виконують накази

Рашисти розстрілюють своїх же командирів, які зволікають з виконанням наказів. Про це з посиланням на перехоплення розмови двох вагнерівців повідомив "Центр національного спротиву" 4 лютого.

"Росіяни вдаються до звичної для них практики з часів Другої світової війни – розстріл тих хто зволікає або відмовляються від виконання наказів", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що, зважаючи на наближення річниці російського повномасштабного вторгнення, російським військам було віддано наказ за будь-яку ціну здійснити просування як мінімум до адміністративних меж Донецької області. Саме тому усі сили росіяни кинули на здійснення оточення Бахмута який вони намагаються захопити вже більш як 9 місяців.

Відповідно до перехоплення радіообміну бойовиків з ПВК "Вагнер", бойовик з позивним Акробат отримав наказ розстріляти Устинова та повести його групу у бій. Через поганий зв’язок бойовик Акробат спершу почув що має розстріляти усю групу Устинова. З його реакції помітно, що це для них звична практика.

"Для росіян дане угруповання не має жодної цінності, оскільки на даний час його основу складають завербовані в’язні, втрати яких не несуть за собою жодних соціальних витрат для окупантів", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано перехоплення, яке свідчить, що від звірств рашистів у шоці навіть їхні жінки: "Ты что, и детей убивал, Кирилл?"

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті