Радянські традиції в дії: росіяни розстрілюють своїх же командирів, які "повільно" виконують накази

Рашисти розстрілюють своїх же командирів, які зволікають з виконанням наказів. Про це з посиланням на перехоплення розмови двох вагнерівців повідомив "Центр національного спротиву" 4 лютого.

"Росіяни вдаються до звичної для них практики з часів Другої світової війни – розстріл тих хто зволікає або відмовляються від виконання наказів", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що, зважаючи на наближення річниці російського повномасштабного вторгнення, російським військам було віддано наказ за будь-яку ціну здійснити просування як мінімум до адміністративних меж Донецької області. Саме тому усі сили росіяни кинули на здійснення оточення Бахмута який вони намагаються захопити вже більш як 9 місяців.

Відповідно до перехоплення радіообміну бойовиків з ПВК "Вагнер", бойовик з позивним Акробат отримав наказ розстріляти Устинова та повести його групу у бій. Через поганий зв’язок бойовик Акробат спершу почув що має розстріляти усю групу Устинова. З його реакції помітно, що це для них звична практика.

"Для росіян дане угруповання не має жодної цінності, оскільки на даний час його основу складають завербовані в’язні, втрати яких не несуть за собою жодних соціальних витрат для окупантів", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано перехоплення, яке свідчить, що від звірств рашистів у шоці навіть їхні жінки: "Ты что, и детей убивал, Кирилл?"

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті