Шок дружини окупанта: "Ты что, и детей убивал, Кирилл?" (перехоплення ГУР)

Дружина/подруга окупанта в шоці з зізнання її чоловіка/хлопця у скоєнні ним тяжких злочинів, а саме – вбивств дітей. Крім того, вона у щирому подиві й не розуміє, як Україна буде розплачуватися з Європою за надану військову допомогу. Про це свідчить перехоплення телефонної розмови окупанта з жінкою, опубліковане Головним управілянням розвідки Міноборони 4 лютого.

"Почему ты мне не сказал о том, что ты там тоже детей убивал?!" – каже шокована жінка.

У той же час, вона щиро не розуміє, чому українці борються за свою землю: "В любом случае вы (Україна) отдадите какую-то часть территории… Отдайте уже россии и ну… успокойтесь и забейте вы х*р уже".

Раніше повідомлялось, що один із окупантів, який воює на Сватівськомсу напрямку, зізнався: "Полоненого хохла розмотали: спочатку відрізали йому вуха, а потім забили насмерть".

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті