Шок дружини окупанта: "Ты что, и детей убивал, Кирилл?" (перехоплення ГУР)

Дружина/подруга окупанта в шоці з зізнання її чоловіка/хлопця у скоєнні ним тяжких злочинів, а саме – вбивств дітей. Крім того, вона у щирому подиві й не розуміє, як Україна буде розплачуватися з Європою за надану військову допомогу. Про це свідчить перехоплення телефонної розмови окупанта з жінкою, опубліковане Головним управілянням розвідки Міноборони 4 лютого.

"Почему ты мне не сказал о том, что ты там тоже детей убивал?!" – каже шокована жінка.

У той же час, вона щиро не розуміє, чому українці борються за свою землю: "В любом случае вы (Україна) отдадите какую-то часть территории… Отдайте уже россии и ну… успокойтесь и забейте вы х*р уже".

Раніше повідомлялось, що один із окупантів, який воює на Сватівськомсу напрямку, зізнався: "Полоненого хохла розмотали: спочатку відрізали йому вуха, а потім забили насмерть".

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті