Питання далекобійної зброї та винищувачів для України вирішене - Єрмак

Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола озвучила важливі меседжі щодо необхідності надання далекобійних систем та винищувачів Україні, а також про підтримку формули Зеленського, під час виступу в Європарламенті 9 лютого. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі.

"Питання далекобійної зброї та винищувачів для України вирішене", – написав Єрмак.

Уточнюється, що Зеленський у Європарламенті також детально зупинився на санкціях проти "Росатома".

"Україна їх ввела, далі – крок за ЄС", – сказано в повідомленні.

Єрмак підкреслив, що, на його думку, ЄС підтримає санкції.

Зазначається, що також на порядку денному в Європарламенті – питання використання заморожених активів росіян в інтересах України.

Раніше повідомлялось, що, за словами Зеленського, завдяки українській розвідці став відомим російській план руйнування політичної ситуації в Молдові.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті