Питання далекобійної зброї та винищувачів для України вирішене - Єрмак

Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола озвучила важливі меседжі щодо необхідності надання далекобійних систем та винищувачів Україні, а також про підтримку формули Зеленського, під час виступу в Європарламенті 9 лютого. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі.

"Питання далекобійної зброї та винищувачів для України вирішене", – написав Єрмак.

Уточнюється, що Зеленський у Європарламенті також детально зупинився на санкціях проти "Росатома".

"Україна їх ввела, далі – крок за ЄС", – сказано в повідомленні.

Єрмак підкреслив, що, на його думку, ЄС підтримає санкції.

Зазначається, що також на порядку денному в Європарламенті – питання використання заморожених активів росіян в інтересах України.

Раніше повідомлялось, що, за словами Зеленського, завдяки українській розвідці став відомим російській план руйнування політичної ситуації в Молдові.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті