Завдяки українській розвідці став відомим російській план руйнування політичної ситуації в Молдові – Зеленський

Українська розвідка перехопила російський план щодо руйнування політичної ситуації в Молдові, його ціллю було руйнування демократичного порядку цієї країни та захоплення влади. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на спеціальному засіданні Європейської Ради 9 лютого, пише "РБК-Україна".

"Нещодавно я говорив з президенткою Молдови Маєю Санду та проінформував її про те, що вдалося перехопити нашій розвідці: детальний російський план політичної ситуації в Молдові, – сказав Зеленський. –  Російський документ, який показує, хто, коли і внаслідок яких дій збирається зламати Молдову, демократичний порядок цієї країни і встановити контроль над нею".

Президент України зазначив, що він не знає, чи був відданий Москві наказ діяти за цим планом, але Україна побачила, що саме росія збиралася робити.

"Ми впізнали в цьому саме те, що вони вже намагалися робити проти України та проти інших держав, зокрема в Європі", – додав Зеленський.

Раніше повідомлялось, що в Європарламенті анонсували "історичний виступ" Зеленського.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті