Пєсков про готовність Росії до переговорів щодо нинішньої лінії фронту: «Це не так»

Прес-секретар російського диктатора Путіна Дмитро Пєсков відповів на дані джерел Reuters, які повідомили, що Росія готова до переговорів з Україною, під час яких буде зафіксовано «нинішні лінії фронту», - пишуть росЗМІ.

«Це не так», - сказав Пєсков.

Він додав, що Путін неодноразово говорив про готовність Москви до діалогу з Києвом, у рамках якого будуть досягнуті ті цілі, які зараз досягаються військовим шляхом.

«Цілі ці зрозумілі, реалії також зрозумілі», - додав Пєсков.

Спікер Кремля також нагадав, що в Конституції РФ «зафіксовано склад Російської Федерації, включно з чотирма новими територіями».

За його словами,  Путін вказував на «раніше складені дуже складні документи», які «могли б бути певним фундаментом для початку якихось дискусій, але не більше того». У цьому звʼязку росЗМІ нагадують про домовленості березня 2022 року в Стамбулі.

Як повідомлялося, агентство Reuters з посиланням на заяви чотирбох російських джерел написало, що Путін готовий зупинити війну в Україні в разі укладення угоди про припинення вогню, що фіксує нинішнє становище сторін на лінії зіткнення.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті