Пєсков про готовність Росії до переговорів щодо нинішньої лінії фронту: «Це не так»

Прес-секретар російського диктатора Путіна Дмитро Пєсков відповів на дані джерел Reuters, які повідомили, що Росія готова до переговорів з Україною, під час яких буде зафіксовано «нинішні лінії фронту», - пишуть росЗМІ.

«Це не так», - сказав Пєсков.

Він додав, що Путін неодноразово говорив про готовність Москви до діалогу з Києвом, у рамках якого будуть досягнуті ті цілі, які зараз досягаються військовим шляхом.

«Цілі ці зрозумілі, реалії також зрозумілі», - додав Пєсков.

Спікер Кремля також нагадав, що в Конституції РФ «зафіксовано склад Російської Федерації, включно з чотирма новими територіями».

За його словами,  Путін вказував на «раніше складені дуже складні документи», які «могли б бути певним фундаментом для початку якихось дискусій, але не більше того». У цьому звʼязку росЗМІ нагадують про домовленості березня 2022 року в Стамбулі.

Як повідомлялося, агентство Reuters з посиланням на заяви чотирбох російських джерел написало, що Путін готовий зупинити війну в Україні в разі укладення угоди про припинення вогню, що фіксує нинішнє становище сторін на лінії зіткнення.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті