Джерела в Кремлі повідомили, на яких умовах путін готовий припинити війну

Російський диктатор путін готовий зупинити війну в Україні в разі укладення угоди про припинення вогню, що фіксує нинішнє становище сторін на лінії зіткнення. Про це агентству Reuters заявили чотири російські джерела, - повідомляє ВВС.

Водночас, за інформацією джерел, якщо Київ і Захід на це не підуть, путін готовий продовжувати війну.

Три джерела, яким відомо про дискусії на цю тему в оточенні путіна, розповіли агентству, що він у розмові з невеликою групою радників висловив розчарування у зв'язку з тим, що країни Заходу, на його думку, підтримують рішення президента України Володимира Зеленського унеможливити будь-які мирні переговори з Москвою.

"Путін може воювати стільки, скільки буде потрібно, але він готовий і до припинення вогню - щоб заморозити війну", - сказало четверте, високопоставлене російське джерело, яке працювало з путіним і має досвід переговорів на вищому рівні в Кремлі.

Як повідомлялося, російський історик побачив у діях Путіна "велику нервозність і зростаюче бажання завершити авантюру, в яку він вплутався".

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті