Пєсков анонсував велику прес-конференцію путіна

Спікер Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що незабаром відбудеться велика пресконцеренція путіна. Про це він сказав на брифінгу для журналістів 24 листопада.

"Скоро", - сказав представник Кремля, відповідаючи на відповідне запитання.

Раніше Пєсков говорив, що пряма лінія і велика пресконференція путіна цього року відбудуться в суміщеному форматі. Він також зазначав, що Кремль за традицією збиратиме запитання від росіян главі держави, а період збору запитань буде більшим, щоб максимальна кількість людей могла надіслати звернення.

Нагадаємо, що у росії велика пресконференція диктатора путіна зазвичай відбувається в грудні, з підбиттям підсумків року.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті