Пєсков анонсував велику прес-конференцію путіна

Спікер Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що незабаром відбудеться велика пресконцеренція путіна. Про це він сказав на брифінгу для журналістів 24 листопада.

"Скоро", - сказав представник Кремля, відповідаючи на відповідне запитання.

Раніше Пєсков говорив, що пряма лінія і велика пресконференція путіна цього року відбудуться в суміщеному форматі. Він також зазначав, що Кремль за традицією збиратиме запитання від росіян главі держави, а період збору запитань буде більшим, щоб максимальна кількість людей могла надіслати звернення.

Нагадаємо, що у росії велика пресконференція диктатора путіна зазвичай відбувається в грудні, з підбиттям підсумків року.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті