Путіну провели екскурсію про ядерну зброю та показали атомний вибух

Російський диктатор путін приїхав на ВДНГ для участі у форумі "Ми разом" та  відвідав екскурсію про ядерну зброю. Одна з локацій - умовний кабінет Йосипа Сталіна, в якому розповідається про американську атаку на японські міста Хіросіма і Нагасакі. Путіну показали макет бункера, з якого спостерігали за випробуваннями атомної бомби, і продемонстрували атомний вибух. РосЗМІ зазначають, що, побавши червону кнопку, путін не став тиснути на неї.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті