Путіну провели екскурсію про ядерну зброю та показали атомний вибух

Російський диктатор путін приїхав на ВДНГ для участі у форумі "Ми разом" та  відвідав екскурсію про ядерну зброю. Одна з локацій - умовний кабінет Йосипа Сталіна, в якому розповідається про американську атаку на японські міста Хіросіма і Нагасакі. Путіну показали макет бункера, з якого спостерігали за випробуваннями атомної бомби, і продемонстрували атомний вибух. РосЗМІ зазначають, що, побавши червону кнопку, путін не став тиснути на неї.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті