Путін заявив, що Захід "провокує" росію на удари по українських АЕС

Російський диктатор путін заявив, що Захід провокує росію на удари по атомних електростанціях України. Про це він сказав на Східному економічному форумі 12 вересня, - повідомляє The Moscow Time.

За його словами, йдеться про спецслужби Британії, які, як вважає путін, "вели підготовку українських диверсантів, які планували атаку на АЕС у росії".

"Вони взагалі розуміють, із чим вони грають? Вони що, провокують нас на якісь дії у відповідь щодо українських атомних об'єктів, електростанцій?" - цитує путіна ТАСС.

Диктатор заявив, що інформацію про участь британських інструкторів було отримано під час допитів "диверсантів українських спецслужб", яких захопила ФСБ під час спроби "завдати шкоди" одній із російських АЕС.

"Я вас запевняю, що це повна, абсолютна, чиста правда те, що я зараз сказав, - заявив путін. - Ці гаврики сидять у нас і свідчення дають".

Як повідомлялося, посійський диктатор путін заявив, що росія працює над створенням зброї "на нових фізичних принципах", яка в найближчому майбутньому забезпечить безпеку країни. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті