Путін заявив, що Захід "провокує" росію на удари по українських АЕС

Російський диктатор путін заявив, що Захід провокує росію на удари по атомних електростанціях України. Про це він сказав на Східному економічному форумі 12 вересня, - повідомляє The Moscow Time.

За його словами, йдеться про спецслужби Британії, які, як вважає путін, "вели підготовку українських диверсантів, які планували атаку на АЕС у росії".

"Вони взагалі розуміють, із чим вони грають? Вони що, провокують нас на якісь дії у відповідь щодо українських атомних об'єктів, електростанцій?" - цитує путіна ТАСС.

Диктатор заявив, що інформацію про участь британських інструкторів було отримано під час допитів "диверсантів українських спецслужб", яких захопила ФСБ під час спроби "завдати шкоди" одній із російських АЕС.

"Я вас запевняю, що це повна, абсолютна, чиста правда те, що я зараз сказав, - заявив путін. - Ці гаврики сидять у нас і свідчення дають".

Як повідомлялося, посійський диктатор путін заявив, що росія працює над створенням зброї "на нових фізичних принципах", яка в найближчому майбутньому забезпечить безпеку країни. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті