Путін заявив, що росія розробляє зброю "на нових фізичних принципах"

Російський диктатор путін заявив, що росія працює над створенням зброї "на нових фізичних принципах", яка в найближчому майбутньому забезпечить безпеку країни. Про це він сказав під час Східного економічного форуму, - пишуть росЗМІ 12 вересня.

"Якщо подивитися у сферу гарантування безпеки, то зброя на нових фізичних принципах буде забезпечувати безпеку будь-якої країни в найближчій історичній перспективі. Ми прекрасно це розуміємо і працюємо над цим", - сказав путін.

Водночас ТАСС пише, що "зброя на нових фізичних принципах передбачає використання якісно нових або таких, що раніше не використовувалися, технологій і принципів дії. До таких видів зброї зазвичай відносять, зокрема, лазерну, інфразвукову, радіочастотну та інші".

Як повідомлялося, путін конкретно не відповів на запитання про можливість другої хвилі мобілізації в росії.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті