Путін прямо не відповів на запитання про другу хвилю мобілізації, але розповів, як "русские мужики" тисячами добровільно записуються до ЗС РФ

Володимир Путін конкретно не відповів на запитання про можливість другої хвилі мобілізації в Росії. Коментар президента країни-агресора прозвучав під час Східного економічного форуму.

Путін нагадав, що під час часткової мобілізації минулого року було призвано 300 тисяч осіб. 

Наразі, за його версією, 270 тисяч осіб уже підписали контракти на службу за контрактом.

"Більше того, у нас цей процес триває. Щодня 1000-1500 осіб приходять для підписання контракту. Щодня!", - заявив Путін.

"Мужики наші, розуміючи, що на них чекає на фронті, все одно йдуть на це свідомо і добровільно", - похвалив він "російський народ", який охоче йде в окупанти.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті