Путін запропонував новий варіант вирішення демографічної проблеми в РФ: росіянки мають народжувати по 7-8 дітей

Російський диктатор путін заявив, що росія зіткнулася зі "складними демографічними викликами", і щоб їх подолати, потрібно відроджувати "традиції багатодітності" в сім'ях. Про це путін сказав на пленарному засіданні так званого "Всесвітнього російського народного собору", який відбувся в режимі відеоконференції 28 листопада.

"У багатьох народів Росії зберігається традиція міцної, багатопоколінної сім'ї, де виховуються четверо, п'ятеро і більше дітей... Лише кілька поколінь тому - у бабусь, прабабусь нинішніх росіян - у сім'ях було по сім-вісім дітей, а то й більше. Давайте ці чудові традиції зберігати і відроджувати. Багатодітність, велика сім'я мають стати нормою, способом життя для всіх народів Росії", - сказав путін.

За його словами, вирішити демографічні проблеми тільки за допомогою грошей, пільг, соціальних виплат і допомог "неможливо". 

"Нацпроєкт "Демографія", який діє з 2018 року і коштує бюджету 4 трильйони рублів, поки виявився безсилим витягнути країну з демографічної ями", - пише опозиційне російське видання "The Moscow Times".

Раніше повідомлялося, що путін розповів про облаштування "русского мира после победы": "Росія - в авангарді формування більш справедливого світоустрою".

Раніше також повідомлялося, що у путіна анонсували проголошення ним промови в Кремлі про облаштування "русского мира после победы над Украиной".

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті