Пригожин визнав загибель у боях за Бахмут 20 тисяч найманців ПВК "Вагнера"

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що у боях за Бахмут загинуло 20 тис. російських найманців. Про це Пригожин розповів у інтерв'ю одному з російських пропагандистів. 

За його словами, втрати ПВК "Вагнер" у Бахмуті сягнули 20 тис. осіб, зокрема загинуло 10 тис. завербованих ув'язнених та стільки ж штатних найманців.

"Там загинули 10 тис. ув'язнених, з 50 тис. завербованих, та 10 тис. штатних бійців", - сказав Пригожин. 

Нагадаємо, Пригожин заявив, що якщо після відходу ПВК "Вагнер" російська армія не утримає Бахмут, то хтось має застрелитися. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті