Якщо після відходу ПВК "Вагнер" російська армія не утримає Бахмут, то хтось має застрелитися - Пригожин 

Власник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин підтвердив, що підвладне йому НЗФ виходить із Бахмута. Про це він розповів в інтерв'ю російському пропагандисту Костянтину Долгову.

Позиції в місті будуть передані міністерству оборони Росії, - зазначив він. 

"Ми перемогли. Далі "Вагнер" виходить із Бахмута і 1 червня передає позиції міністерству оборони. Якщо МО не втримає рубежі, потрібно буде робити відповідні висновки". 

"Вони зобов'язані (взяти під свій контроль позиції в Бахмуті - "ОстроВ"). Якщо не можуть - то відповідні особи повинні застрелитися", - заявив Пригожин.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті