Пригожин хотів би віддати всі запаси "Артемівського шампанського" в Бахмуті родині Ахметових, але віддасть Міністерству оборони Росії

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що всі запаси ігристого вина на Артемівському заводі шампанських видів, а також устаткування підприємства має бути передано його законному власнику. Про це повідомляє його пресслужба.

"Артемівський завод шампанських вин сьогодні перебуває під контролем ПВК "Вагнер". У ньому знаходиться вся продукція, яка перебувала на момент приходу туди. Усе зафіксовано на відео, і все пораховано, зокрема ємності з ще не розлитим шампанським", - повідомив Пригожин.

"У кожного підприємства є господарі. І ніяка війна між державами, якщо держава, яка заходить на територію, хоче зберегти своє обличчя, не може бути з вилученням чиєїсь приватної власності. Державна власність у рамках конфлікту між державами може бути відчужена, а приватна - вона недоторканна", - заявив він.

"Необхідно знайти рішення, яким чином передати або шампанське, або шампанське обладнання, або ще якимось чином врегулювати питання приватної власності", - пропонує Пригожин.

Однак, найближчим часом ПВК "Вагнер" має намір передати завод Міністерству оборони Російської Федерації. "І воно нестиме відповідальність, щоб із цього заводу нічого не розікрали до ухвалення юридичних рішень, як бути з приватною власністю на, так би мовити, на звільнених-захоплених територіях", - розповів власник приватної військової компанії.

До 2021 року акціонерами ПрАТ "АртВайнері" були екснардепи Борис Колесніков, Сергій Кий і родич українського олігарха Ігор Ахметов. Але після смерті останнього єдиними власницями залишилися Тетяна Ахметова-Айдарова та Ірина Ахметова. Найімовірніше, це дочка і вдова Ігоря Ахметов

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті