Росіяни на Донеччині намагаються штурмувати Богданівку та Іванівське під Часовим Яром

Ситуація навколо прифронтового міста Часів Яр на Донеччині є "складною і напруженою". Про це повідомив речник 26 артилерійської бригади, дислокованої в цьому районі, Олег Калашніков в ефірі телемарафону у неділю, 7 квітня, - пише DW.

"Ситуація досить складна і напружена. Росіяни намагаються здійснити штурм безпосередньо невеликих населених пунктів Богданівка та Іванівське, за межами Часів Яру", - сказав Калашніков  За його словами, між цими населеними пунктами росіяни намагаються наступати, використовуючи піхоту за підтримки бойових броньованих машин, а також "бойові літаки".

"Але всі їхні атаки були відбиті. Вони відступають", - зазначив речник.

Він наголосив на стратегічній важливості Часового Яру, розташованого за 20 кілометрів на захід від окупованого Росією в травні 2023 року Бахмута.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті