Президент призначив начальників Сєвєродонецької, Попаснянської та Гірської міських військових адміністрацій

Президент Зеленський призначив начальників Сєвєродонецької, Попаснянської та Гірської міських військових адміністрацій Луганської області. Відповідні розпорядження опубліковані на сайті Глави держави 7 квітня.

Зазначається, що розпорядженням №61/2023-рп начальником Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області призначено Олексія Івановича Бабченка.

Розпорядженням №62/2023-рп начальником Попаснянської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області призначено Миколу Миколайовича Ханатова.

Розпорядженням №63/2023-рп начальником Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області призначено Олександра Сергійовича Стрюка.

Уточнюється, що ці військові адміністрації утворені Указом Президента України №181/2023 від 24 березня.

Раніше повідомлялось, що в Україні схвалили стратегію політики щодо переселенців до 2025 року.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті