Прем’єр-міністр Угорщини заявив, що "для бідних українців немає перемоги на полі бою"

Прем’єр-міністр Угорщини  Віктор Орбан, відомий своїми антиукраїнськими заявами, вважає, що Україна не може виграти війну проти росії. Про це він заяви в інтервю Bloomberg, - пише ZN,ua.

«Дивлячись на цифри, дивлячись на оточення, дивлячись на той факт, що НАТО не готове відправити війська, очевидно, що для бідних українців немає перемоги на полі бою», — сказав глава уряду Угорщини.

На переконання Орбана, війну «можна зупинити лише тоді, коли Росія укладе угоду зі США».

Він додав, що сподівається, що Дональд Трамп виграє вибори наступного року, оскільки для угорського бізнесу недобре критикувати США.

Видання зазначає, що антиєвропейська риторика угорського прем’єра посилилася після того, як Брюссель відмовився надати Угорщині понад 30 млрд доларів допомоги – через ігнорування урядом Орбана питань верховенства права та протидії корупції.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті