Працювати нікому катастрофічно. У "Макіїввугіллі" визнали не найкращі часи для шахт у "ДНР"

У квазіутворенні "ДНР" на вугільних підприємствах катастрофічна нестача працівників через російську мобілізацію. Про це розповів генеральний директор "денеерівського" "Макіїввугілля" Тарас Сидоренко пропагандистським ЗМІ.

"Сьогодні не найкращий час у вугільній промисловості, тому що багато наших шахтарів покликані захищати нашу батьківщину. Тому на цей момент похвалитися видобутком не можемо. На підприємствах катастрофічна нестача людей", - повідомив Сидоренко.

За його словами, потрібні тривалі капітальні вкладення, і ситуація на "Макіїввугіллі" перебуває в стадії очікування, головне - "щоб зберегти наші підприємства до приходу інвесторів".

Як повідомлялося, так званий "уряд ДНР" готовий передати анонімним інвесторам 15 шахт.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті