Працювати нікому катастрофічно. У "Макіїввугіллі" визнали не найкращі часи для шахт у "ДНР"

У квазіутворенні "ДНР" на вугільних підприємствах катастрофічна нестача працівників через російську мобілізацію. Про це розповів генеральний директор "денеерівського" "Макіїввугілля" Тарас Сидоренко пропагандистським ЗМІ.

"Сьогодні не найкращий час у вугільній промисловості, тому що багато наших шахтарів покликані захищати нашу батьківщину. Тому на цей момент похвалитися видобутком не можемо. На підприємствах катастрофічна нестача людей", - повідомив Сидоренко.

За його словами, потрібні тривалі капітальні вкладення, і ситуація на "Макіїввугіллі" перебуває в стадії очікування, головне - "щоб зберегти наші підприємства до приходу інвесторів".

Як повідомлялося, так званий "уряд ДНР" готовий передати анонімним інвесторам 15 шахт.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті