У "ДНР" відзвітували, що вже зараз готові віддати анонімним інвесторам 15 шахт. Обсяг інвестицій теж невідомий

Так званий "уряд ДНР" готовий передати анонімним інвесторам 15 шахт. Про це повідомив російський чиновник Андрій Чертков, відряджений Кремлем на посаду "першого заступника голови уряду", - пишуть місцеві ЗМІ.

За його словами, вже розглянуто пропозиції трьох інвесторів щодо шести шахт - шахтоуправління "Волинське", шахт "Щегловська-Глибока", № 22 "Комунарська", "Прогрес", "Зоря", а також ЦЗФ "Київська" і дільниці виготовлення та ремонту обладнання шахти ім. Засядька. Засядька. 

Чортков додав, що переговори про приватизацію або оренду решти шахт "республіки" ведуться ще з трьома інвесторами. Водночас він не став називати імена інвесторів, зазначивши, "що якщо вони забажають, самі заявлять про себе або ж ми скажемо, але за фактом, коли буде проведено всі узгодження і підписано всі необхідні документи". 

Обсяги інвестицій, які інвестори обіцяють вкласти у вуглепром окупованого Донбасу, Чертков теж не назвав.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті