"Позамежний ідіотизм". У Севастополі з панікою і скандалами "ділять" бомбосховища 

В окупованому Севастополі місцеві жителі змушені з панікою і скандалами "ділити" бомбосховища. Цей факт визнав призначений Москвою так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв. 

У своєму Телеграм-каналі він поскаржився, що напередодні в ПКР (Палац культури рибалок - найбільший культурно-дозвіллєвий комплекс у місті) охоронець "попросив людей піти з будівлі і йти у "свої" укриття".

"Позамежний ідіотизм, або свідоме шкідництво. З таким будемо розбиратися жорстко", - обурився "губернатор". 

"Ще раз звертаюся до всіх установ Севастополя - і державних, і приватних. Під час повітряної тривоги в місті немає і не може бути поділу на "своїх" і "чужих". Небезпека одна на всіх, і якщо до вас прийшли люди і просять укриття - ви зобов'язані їх пустити, і неважливо, з вашої вони установи або будинку, або просто їх десь на вулиці застала сирена", - закликав "губернатор", який ще нещодавно палко переконував жителів, що місто перебуває під надійним захистом російської ППО.

"Дивно, що в нашому Місті-Герої взагалі сталася така історія в ПКР. Ще більш дивно, що керівництво поспішило виправдати свого співробітника, сказавши, що "люди із сусідніх багатоповерхівок повинні дзвонити і дізнаватися, де знаходиться притулок за місцем їхнього перебування", - знову поскаржився Развожаєв.

"Я сподіваюся, що такого в Севастополі більше не станеться. І нам не доведеться запроваджувати штрафи і погрожувати ними, щоб люди згадали, що вони, перш за все, люди. А вже потім "при виконанні своїх обов'язків", - визнав Развожаєв уже зовсім іншу реальність для жителів окупованого Севастополя.

Як повідомлялося, Развожаєв сказав городянам самостійно займатися облаштуванням укриттів, оскільки окупаційна влада не має ресурсів на їхній благоустрій.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті