"Позамежний ідіотизм". У Севастополі з панікою і скандалами "ділять" бомбосховища 

В окупованому Севастополі місцеві жителі змушені з панікою і скандалами "ділити" бомбосховища. Цей факт визнав призначений Москвою так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв. 

У своєму Телеграм-каналі він поскаржився, що напередодні в ПКР (Палац культури рибалок - найбільший культурно-дозвіллєвий комплекс у місті) охоронець "попросив людей піти з будівлі і йти у "свої" укриття".

"Позамежний ідіотизм, або свідоме шкідництво. З таким будемо розбиратися жорстко", - обурився "губернатор". 

"Ще раз звертаюся до всіх установ Севастополя - і державних, і приватних. Під час повітряної тривоги в місті немає і не може бути поділу на "своїх" і "чужих". Небезпека одна на всіх, і якщо до вас прийшли люди і просять укриття - ви зобов'язані їх пустити, і неважливо, з вашої вони установи або будинку, або просто їх десь на вулиці застала сирена", - закликав "губернатор", який ще нещодавно палко переконував жителів, що місто перебуває під надійним захистом російської ППО.

"Дивно, що в нашому Місті-Герої взагалі сталася така історія в ПКР. Ще більш дивно, що керівництво поспішило виправдати свого співробітника, сказавши, що "люди із сусідніх багатоповерхівок повинні дзвонити і дізнаватися, де знаходиться притулок за місцем їхнього перебування", - знову поскаржився Развожаєв.

"Я сподіваюся, що такого в Севастополі більше не станеться. І нам не доведеться запроваджувати штрафи і погрожувати ними, щоб люди згадали, що вони, перш за все, люди. А вже потім "при виконанні своїх обов'язків", - визнав Развожаєв уже зовсім іншу реальність для жителів окупованого Севастополя.

Як повідомлялося, Развожаєв сказав городянам самостійно займатися облаштуванням укриттів, оскільки окупаційна влада не має ресурсів на їхній благоустрій.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті