В окупованому Севастополі знову зникло світло. "Губернатор" виправдовується

В окупованому Севастополі вдень 18 травня знову зникло світло. Про це у себе в телеграм повідомив так званий "губернатор" міста Михайло Развожаєв.

Ще вранці 18 травня він запевнив городян, що "всі ремонтні роботи на підстанції "Севастополь" було завершено, енергопостачання міста відновлено повністю", подякував жителям за "розуміння ситуації, що склалася", проте вдень змушений був констатувати, що в місті знову немає світла.

"Бачу ваші повідомлення про відключення світла в Севастополі. Ситуація зумовлена аварією на мережах "Крименерго" в районі Бахчисарая. Наразі фахівці займаються відновленням енергопостачання", - виправдовується Развожаєв. 

"Прошу всіх зберігати спокій. За прогнозами фахівців, електрику знову увімкнуть протягом години", - обіцяє він.

Як повідомлялося, окупований Севастополь частково знеструмлено після нічної атаки безпілотників.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті