"Грошей немає, але ви тримайтеся". "Губернатор" Севастополя наказав городянам обладнати укриття власним коштом

Так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв сказав містянам самостійно займатися облаштуванням укриттів, оскільки окупаційна влада не має ресурсів на їхнє упорядкування. Про це Развожаєв написав у Телеграм.

"З приводу укриттів хочу донести ще один важливий момент: не чекайте, що хтось прийде і зробить там запаси води, встановить крісла, настили, зроблять вентиляцію. Упорядкувати так усі тимчасові укриття неможливо, на це потрібні мільярди", - заявив він.

Развожаєв зазначив, що усі укриття, мовляв, тимчасові і не є бомбосховищами.

"Вони потрібні здебільшого, щоб сховатися від осколків ракет і вибитого скла. Це теж потрібно розуміти. І приймати", - вказав окупаційний губернатор.

Він розповів, що укриття нібито почали готувати ще рік тому, коли "у місті було відносно спокійно", але "те, що відбувається зараз - це вже реальність". Тому Развожаєв доручив провести перевірку усіх укриттів у місті.

Нагадаємо, російські "воєнкори" стверджують, що ЗСУ ранковим ударом 23 вересня пошкодили портову інфраструктуру Севастополя. 

Як повідомлялося, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук закликала українців виїхати з Криму, поки триває деокупація.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті