Поїздка Макрона до Китаю не виправдала його сподівань щодо війни в Україні - Bloomberg

Президент Франції Еманюель Макрон та голова Китайської наородної республіки Сі Цзіньпінь домовилися про спільні зусилля для досягнення миру в Україні. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що спільна заява лідерів двох країн не виправдала сподівань президента Франції Еммануеля Макрона щодо його триденного візиту до Китаю.

Китайська підтримка домовленого фіналу була представлена високопосадовцем Франції як ознака того, що друга за величиною економіка світу готова ефективно брати участь у мирних зусиллях. Макрон сподівався переконати свого китайського колегу Сі Цзіньпіна використати свій вплив на президента росії путіна, щоб допомогти припинити війну.

"Я знаю, що можу розраховувати на те, що ви повернете росію до розуму і всіх за стіл переговорів", — сказав Макрон Сі під час зустрічі в Пекіні в четвер.

Під час візиту президент Китаю утримався від згадок росії чи путіна у публічних висловлюваннях. Зобов’язання Китаю не вийшли за рамки існуючої пропозиції з 12 пунктів щодо припинення війни.

Як повідомлялося раніше, глава КНР вважає, що "конфлікт навколо України" може бути врегульований лише політичним шляхом

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті