Повітряні Сили ЗСУ підтвердили використання високоточних авіабомб проти окупантів

Українські пілоти вже застосовують проти російських окупантів бомби JDAM. Про це 31 березня в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Ми теж використовуємо бомби JDAM. Це бомби західного зразка, якими наша авіація завдає успішних ударів по важливих цілях. Ці бомби трохи меншої потужності, але надзвичайно високоточні", - розповів Ігнат.

Речник української авіації наголосив, що для досягнення більшого успіху на фронті необхідно збільшити постачання подібних авіабомб.

Зазначимо, що JDAM - це комплекти обладнання на основі технології GPS. Завдяки цьому авіабомби, що вільно падають, можна перетворити на всепогодні боєприпаси, що коригуються.

Даний комплект включає інерційну систему навігації і GPS-приймач, що дає змогу підвищити точність, а також невеликі крила, що кріпляться в середній частині бомби, і хвостовий блок, що має кероване оперення. Усе це дає змогу бомбі коригувати свій курс під час польоту до цілі.

Нагадаємо, що вперше розмови про передачу Україні комплектів JDAM почалися в лютому.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті