Повітряні Сили ЗСУ підтвердили використання високоточних авіабомб проти окупантів

Українські пілоти вже застосовують проти російських окупантів бомби JDAM. Про це 31 березня в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Ми теж використовуємо бомби JDAM. Це бомби західного зразка, якими наша авіація завдає успішних ударів по важливих цілях. Ці бомби трохи меншої потужності, але надзвичайно високоточні", - розповів Ігнат.

Речник української авіації наголосив, що для досягнення більшого успіху на фронті необхідно збільшити постачання подібних авіабомб.

Зазначимо, що JDAM - це комплекти обладнання на основі технології GPS. Завдяки цьому авіабомби, що вільно падають, можна перетворити на всепогодні боєприпаси, що коригуються.

Даний комплект включає інерційну систему навігації і GPS-приймач, що дає змогу підвищити точність, а також невеликі крила, що кріпляться в середній частині бомби, і хвостовий блок, що має кероване оперення. Усе це дає змогу бомбі коригувати свій курс під час польоту до цілі.

Нагадаємо, що вперше розмови про передачу Україні комплектів JDAM почалися в лютому.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті