Повітряні Сили ЗСУ підтвердили використання високоточних авіабомб проти окупантів

Українські пілоти вже застосовують проти російських окупантів бомби JDAM. Про це 31 березня в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Ми теж використовуємо бомби JDAM. Це бомби західного зразка, якими наша авіація завдає успішних ударів по важливих цілях. Ці бомби трохи меншої потужності, але надзвичайно високоточні", - розповів Ігнат.

Речник української авіації наголосив, що для досягнення більшого успіху на фронті необхідно збільшити постачання подібних авіабомб.

Зазначимо, що JDAM - це комплекти обладнання на основі технології GPS. Завдяки цьому авіабомби, що вільно падають, можна перетворити на всепогодні боєприпаси, що коригуються.

Даний комплект включає інерційну систему навігації і GPS-приймач, що дає змогу підвищити точність, а також невеликі крила, що кріпляться в середній частині бомби, і хвостовий блок, що має кероване оперення. Усе це дає змогу бомбі коригувати свій курс під час польоту до цілі.

Нагадаємо, що вперше розмови про передачу Україні комплектів JDAM почалися в лютому.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті