Споживання електроенергії у Києві обмежено на 575 МВт, однак тотальних відключень не буде - YASNO

Споживання електроенергії в Києві у зв'язку з черговою російською ракетною атакою обмежено на 575 МВ, проте тотальні відключення не передбачаються. Про це повідомив у Фейсбук голова постачальника енергоресурсів YASNO Сергій Коваленко 5 грудня.

"У Києві зараз екстрені відключення через атаки. Споживання обмежене на 575 МВт, але про тотальне відключення не йдеться. Більша частина міста - зі світлом. Як тільки ситуація в енергосистемі повністю стабілізується, ми повернемося до графіків відключень", - написав він.

Коваленко пообіцяв подати детальнішу інформацію трохи згодом.

"Є прильоти в трьох областях, але де саме і наскільки серйозно, поки говорити не будемо. Енергетики вже працюють над відновленням", - поінформував голова YASNO.

Він також закликав киян поки що утриматися від дзвінків до кол-центрів.

"Шановні містяни, не атакуйте всіма під'їздами кол-центри. Дівчата та хлопці не знають, коли буде відновлення світла за вашою адресою. Дякую", - доповнив Коваленко.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмігаль заявив, що енергетична система України після ракетного обстрілу Росії 5 грудня функціонує, хоча зафіксовано потрапляння до енергооб'єктів у Київській, Вінницькій, Одеській областях.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті