Постачанням танків Leopard в Україну немає альтернативи - Міноборони Німеччини

Постачання танків Leopard 2 в Україну було схвалено, оскільки "альтернативи в цьому питанні просто немає". Про це повідомив міністр оборони ФРН Борис Пісторіус в інтерв'ю телеканалу ARD.

"Уряд Німеччини вирішив передати Києву основні бойові танки Leopard 2, оскільки Україну необхідно підтримувати у війні з російською агресією та альтернативи у цьому питанні просто немає", - заявив чиновник.

Також він запевнив, що постачання танків не робить Німеччину учасницею війни. За словами Пісторіуса, всі союзники, "включаючи американських друзів", діють спільно. Тобто Німеччина не самотня у своєму рішенні і не є головним супротивником росії.

Також Пісторіус наголосив, що має намір швидко відновити запаси бундесверу – переговори з представниками оборонної промисловості Німеччини плануються вже наступного тижня.

"Ми робимо зараз все можливе, щоб забезпечити швидке поповнення запасів", – запевнив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міноборони Німеччини відповіли, коли "Леопарди" приїдуть до України.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті