"Спочатку треба навчитися". У Міноборони Німеччини відповіли, коли "Леопарди" приїдуть до України

Німеччина передасть Україні свої танки Leopard 2 приблизно через три місяці, після того, як українські військові навчаться керувати ними. Про це повідомляє CNN із посиланням на заяву міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса 25 січня. 

"Танки Leopard 2 можуть надійти в Україну приблизно через три місяці. Спочатку українські екіпажі проведуть навчання, а потім вже танки відправлять до Києва", - заявив Пісторіус.

Очільник німецького Міноборони назвав прийняте рішення про постачання Leopard 2 в Україну "історичним".

"Німеччина обговорюватиме подальші постачання систем озброєнь в Україну, поки триватиме війна", - запевнив Пісторіус.

Нагадаємо, раніше Німеччина назвала терміни початку навчань ЗСУ на танках Leopard 2. 

Статті

Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Всі статті