Після влучання в район будинку гауляйтера Старобільщини "керівник" змінився: тепер це "мер", який на виборах у 2020 році набрав 190 голосів

У Старобільському районі рашисти призначили нового гауляйтера Олексардра Гончарова – одразу після того, як в район будинку його попередника Валерія Пахниця "прилетіло" якраз на день народження. Про це повідомив Телеграм-канал "Старобільськ life" 25 січня.

"Пахниць більше не "керівник" Старобільського району, тепер цю "почесну посаду" обіймає Саня Гончаров",  – сказано в повідомленні.

Історію із призначенням Гончарова прокоментувала голова Старобільської міської військової адміністрації Яна Літвінова у Facebook.

"Багато хто з місцевих мешканців знає цю людину за скандалами з аморальною поведінкою у кабаках, засипанням за столом з їжею та миттям себе у стані алкогольного сп’яніння у фонтанчику одного з пітєйних закладів, – написала Літвінова. – Та для мене це людина запам’яталась іншим… Дуже добре знаю "нового" керівника, як людину, яка зробила свій "неоціненний вклад" у занепад міста. Після обрання на позачергових виборах перше, що мене вразило в кабінеті голови, золото на стінах та килим на весь кабінет з високим ворсом. На моє питання: "Навіщо все це в кабінеті посадовця?", відповідь: "Він любив розкіш". Ніяково та соромно було в мій перший прийомний день спостерігати, як бабусі, заходячи в кабінет, питали: "Можна роззутися?", а прибиральниця на колінах вичищала цей килим".

Літвінова підкреслила, що, будучи міським головою, Гончаров розробив таку схему для корупції на вивозі сміття: взяли абсолютно всю техніку в оренду через своє приватне підприємство "Стартрейд", передали в оренду цьому ж підприємству і міський полігон, а далі КП "Благоустрій" отримувало копійки від ради, але за відсутності техніки та полігону укладало договори зі "Стартрейдом", сплачуючи у повному обсязі за послуги, проте накопичуючи борги на самому КП.

Уточнюється, що на виборах міського голови у 2020 році з 30 тисяч виборців громади за Гончарова свій голос віддало трохи більше, ніж 190 осіб.

Раніше повідомлялось, що колишнім "регіоналам" зі Старобільщини, включаючи Гончарова та Пахниця,  "світить" до 15 років тюрми.

Раніше також повідомлялось, що гауляйтера Старобільщини в Луганській області Валерія Пахниця привітали з днем народження вибухами.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті