У окупованому Бердянську підірвали житло зрадника, який здавав колег та писав доноси

У Бердянську підірвали житло колаборанта. Окупанти приховують наслідки та шукають виконавців. Про це повыдомляэ телеграм-канал "Бердянськ Сьогодні" 19 березня.

"За наявною у нас інформацією, наслідками нещадавнього вибуху в мікрорайоні Колонія, який чув Бердянськ, стало знищення житла одного з місцевих колаборантів. Зрадник - Гиренко Сергій до переходу на бік ворога працював у Бердянському виконкомі на посаді звичайного спеціаліста відділу інформаційно-комунікаційних ресурсів. Після окупації міста - один з перших перейшов працювати на окупанта, розділяючи проросійські погляди", - йдеться у повідомленні.

Иакож зазначається, що колаборант активно агітував інших співробітників виконкому йти працювати на окупантів, погрожував та здавав своїх.

"Саме за його доносами відбувались арешти працівників мерії із подальшим схилянням до роботи в окупаційній адміністрації. Крім того, він «іменем росіі» та нової влади поиймав участь у примусі приватних підприємтсв міста до свівпрацю з окупантами", - пишуть у пабликі.

Крім того, відомо, що уся родина зрадника активно вболівала за руських, агітували за референдум, тому "діям синочка давали саму високу оцінку". "Така діяльність колишньої посадової особи не залишилась поза увагою українських спецслужб, та ще навесні 2022 року відносно нього було порушено справу за ч 5 ст 111-1 ККУ - державна зрада", - повідомили адміни групи.

Вони акцентують, що окупанти не хочуть оприлюднювати інформацію про підрив, оскільки, за їх версію, партизанського руху у місті більше немає.

"До того ж їм і так зараз дуже важко стримувати панічні настрої серед колобарантів. Уже ніхто не сумнівається, що рф тут не назавжди. Зараз головне питання - як та коли бігти. Наразі перевірити інфомацію щодо наслідків карми не має можливості, оскільки мікрорайон посилено патрулюється окупаційними військовими", - додали у мережі.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті