У окупованому Бердянську підірвали житло зрадника, який здавав колег та писав доноси

У Бердянську підірвали житло колаборанта. Окупанти приховують наслідки та шукають виконавців. Про це повыдомляэ телеграм-канал "Бердянськ Сьогодні" 19 березня.

"За наявною у нас інформацією, наслідками нещадавнього вибуху в мікрорайоні Колонія, який чув Бердянськ, стало знищення житла одного з місцевих колаборантів. Зрадник - Гиренко Сергій до переходу на бік ворога працював у Бердянському виконкомі на посаді звичайного спеціаліста відділу інформаційно-комунікаційних ресурсів. Після окупації міста - один з перших перейшов працювати на окупанта, розділяючи проросійські погляди", - йдеться у повідомленні.

Иакож зазначається, що колаборант активно агітував інших співробітників виконкому йти працювати на окупантів, погрожував та здавав своїх.

"Саме за його доносами відбувались арешти працівників мерії із подальшим схилянням до роботи в окупаційній адміністрації. Крім того, він «іменем росіі» та нової влади поиймав участь у примусі приватних підприємтсв міста до свівпрацю з окупантами", - пишуть у пабликі.

Крім того, відомо, що уся родина зрадника активно вболівала за руських, агітували за референдум, тому "діям синочка давали саму високу оцінку". "Така діяльність колишньої посадової особи не залишилась поза увагою українських спецслужб, та ще навесні 2022 року відносно нього було порушено справу за ч 5 ст 111-1 ККУ - державна зрада", - повідомили адміни групи.

Вони акцентують, що окупанти не хочуть оприлюднювати інформацію про підрив, оскільки, за їх версію, партизанського руху у місті більше немає.

"До того ж їм і так зараз дуже важко стримувати панічні настрої серед колобарантів. Уже ніхто не сумнівається, що рф тут не назавжди. Зараз головне питання - як та коли бігти. Наразі перевірити інфомацію щодо наслідків карми не має можливості, оскільки мікрорайон посилено патрулюється окупаційними військовими", - додали у мережі.

Статті

Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Світ
28.03.2023
10:14

«Можемо знищити будь-якого супротивника унікальною зброєю». Російські ЗМІ про Україну

"Забувши уроки історії, дехто на Заході вже розмірковує про реванш, який призведе до військової перемоги над Росією. Про це ми можемо сказати одне. Росія терпляча і нікого не залякує військовою перевагою. Але має сучасну унікальну зброю, здатну...
Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Всі статті