Кіркоров приїхав до поранених окупантів у лікарню Горлівки, щоб "подякувати за відчуття тилу, яке вони дають"

Російський співак Філіп Кіркоров приїхав до поранених російських окупантів у так звану "ДНР", щоб "подякувати за відчуття тилу, яке вони дають". Про це повідомляє Телеграм-канал The Insider.

"Артист, який продовжує вибачатися після "майже голої вечірки" Івлєєвої, заявив, що не збирається залишати Росію. "Їхати нікуди не збираюся, я живу тут. Жив і буду жити. У мене тут будинок, у мене тут діти, у мене тато. (...) Для мене дуже важливе відчуття тилу, яке даєте ви", - сказав Кіркоров окупантам.

Телеграм-канал "Донбасс.Важно" уточнює, що Кіркоров приїхав до лікарні Горлівки.

Відео з Кіркоровим публікує російський пропагандистський Telegram-канал Mash. У записі йдеться про те, що артист привіз гумдопомогу, подарунки пораненим, кондиціонери для місцевого дитячого центру і виступив перед співробітниками і пацієнтами міськлікарні.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті