Гауляйтера Старобільщини в Луганській області Валерія Пахниця привітали з днем народження вибухами

У Старобільську Луганської області пролунали вибухи 22 січня, у день народження місцевого гауляйтера Валерія Пахниця, якраз в районі його місцепроживання. Про це повідомив Телеграм-канал "СхідUA" 22 січня.

"У Старобільську було чутно вибухи. Кажуть, що вітали Пахниця з днем народження. Був приліт по вулиці Мисліченка, де знаходиться будинок старобільського зрадника Валерія Пахниця", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що є інформація про пошкоджений житловий будинок місцевого підприємця.

"Інфа 100%, від тих, чий будинок рознесли", – каже джерело "ОстроВа", місцева мешканка.

Раніше з фото повідомлялось, що з’явились фото наслідків влучання у госпіталь у Кадіївці на Луганщині: самі руїни, трупи кадирівців прибрали.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті