Після серії поразок на полі бою росія сама піде з Криму - Подоляк

Російські окупанти самі підуть із Криму після успішних дій українських захисників на полі бою. Про це 6 квітня в інтерв'ю "24 каналу" заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

"Найімовірніше буде так: нанесення тактичних суттєвих поразок Росії на полі бою. Немає різниці, на якому напрямку... Але після того, як буде завдано суттєвих тактичних поразок на будь-якому напрямку, Росія сама буде швидко залишати півострів Крим", - заявив він.

Також Подоляк наголосив на можливості діалогу щодо Криму. Однак головною умовою для цього буде готовність росіян покинути півострів за кілька днів.

Після цього до Криму зайдуть ЗСУ без активних бойових дій. Але такий сценарій, як визнав радник ОП, дуже малоймовірний.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що у Зеленського не виключили переговори з РФ щодо Криму в разі виходу ЗСУ на адмінкордон півострова.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті