Після серії поразок на полі бою росія сама піде з Криму - Подоляк

Російські окупанти самі підуть із Криму після успішних дій українських захисників на полі бою. Про це 6 квітня в інтерв'ю "24 каналу" заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

"Найімовірніше буде так: нанесення тактичних суттєвих поразок Росії на полі бою. Немає різниці, на якому напрямку... Але після того, як буде завдано суттєвих тактичних поразок на будь-якому напрямку, Росія сама буде швидко залишати півострів Крим", - заявив він.

Також Подоляк наголосив на можливості діалогу щодо Криму. Однак головною умовою для цього буде готовність росіян покинути півострів за кілька днів.

Після цього до Криму зайдуть ЗСУ без активних бойових дій. Але такий сценарій, як визнав радник ОП, дуже малоймовірний.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що у Зеленського не виключили переговори з РФ щодо Криму в разі виходу ЗСУ на адмінкордон півострова.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті