Після серії поразок на полі бою росія сама піде з Криму - Подоляк

Російські окупанти самі підуть із Криму після успішних дій українських захисників на полі бою. Про це 6 квітня в інтерв'ю "24 каналу" заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

"Найімовірніше буде так: нанесення тактичних суттєвих поразок Росії на полі бою. Немає різниці, на якому напрямку... Але після того, як буде завдано суттєвих тактичних поразок на будь-якому напрямку, Росія сама буде швидко залишати півострів Крим", - заявив він.

Також Подоляк наголосив на можливості діалогу щодо Криму. Однак головною умовою для цього буде готовність росіян покинути півострів за кілька днів.

Після цього до Криму зайдуть ЗСУ без активних бойових дій. Але такий сценарій, як визнав радник ОП, дуже малоймовірний.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що у Зеленського не виключили переговори з РФ щодо Криму в разі виходу ЗСУ на адмінкордон півострова.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті