Під час війни українці почали набагато дисциплінованіше відзначати свята - Нацполіція

Під час війни українці почали набагато дисциплінованіше відзначати будь-які свята, що можуть передбачати масові зібрання.Про це заступник начальника департаменту превентивної діяльності Національної поліції Анатолій Серединський заявив в ефірі телемарафону, - повідомляє Укрінформ.

"Ми можемо констатувати, що українці стали набагато дисциплінованіше відзначати будь-які свята, що передбачають масові скупчення. Ми не зафіксували (на Різдво – ред.) багато порушень як комендантської години, так і правил дорожнього руху. Можемо сказати, що (напередодні нового року – ред.) все проходить у більш-менш штатному режимі", – сказав Серединський.

Водночас він закликав українців дотримуватися правил комендантської години, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а також акцентував на забороні використання піротехнічних засобів.

У цьому контексті Серединський наголосив, що поліція реагуватиме на порушення.

Як повідомлялося, у період новорічних і різдвяних свят Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Національна поліція працюватимуть у посиленому режимі. 20 тисяч поліцейських і 7 тисяч рятувальників гарантуватимуть безпеку громадян.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті