Переселенцям з Луганщини допоможуть з вирішенням пенсійних питань у Харкові (графік, адреса)

Мешканці Луганської області, які тимчасово перемістились у Харків, можуть звернутися до фахівців ГУ ПФУ за консультацією 12 грудня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі 10 грудня.

"12 грудня в Харкові допоможуть з вирішенням пенсійних питань. Для цього у вівторок необхідно буде звернутися до хабу Нижньодуванської громади", - зазначив Лисогор.

Адреса: м. Харків, вул. Данилевського, буд. 38.

Фахівець пенсійної служби Луганщини прийматиме 12 грудня з 10:00 До 13:00.

Як повідомлялось раніше, переселенцям з Луганщини в Луцьку допоможуть із вирішенням питань пенсійного та соціального забезпечення (адреса).

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті