Переселенцям з Луганщини допоможуть з вирішенням пенсійних питань у Харкові (графік, адреса)

Мешканці Луганської області, які тимчасово перемістились у Харків, можуть звернутися до фахівців ГУ ПФУ за консультацією 12 грудня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі 10 грудня.

"12 грудня в Харкові допоможуть з вирішенням пенсійних питань. Для цього у вівторок необхідно буде звернутися до хабу Нижньодуванської громади", - зазначив Лисогор.

Адреса: м. Харків, вул. Данилевського, буд. 38.

Фахівець пенсійної служби Луганщини прийматиме 12 грудня з 10:00 До 13:00.

Як повідомлялось раніше, переселенцям з Луганщини в Луцьку допоможуть із вирішенням питань пенсійного та соціального забезпечення (адреса).

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті