Переселенцям з Луганщини в Луцьку допоможуть із вирішенням питань пенсійного та соціального забезпечення (адреса)

ВПО з Луганської області в Луцьку модуть отримати допомогу у вирішенні питань пенсійного та соціального забезпечення 11 грудня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 8 грудня.

"У Луцьку в понеділок допоможуть із вирішенням питань пенсійного та соціального забезпечення", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що 11 грудня з 10:00 до 12:00 у місцевому хабі Щастинської міської військової адміністрації відбудеться консультація з пенсійних питань від фахівця Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області.

Адреса хабу: м. Луцьк, проспект Грушевського, буд. 30.

Раніше повідомлялось, що ВПО з Луганщини зможуть отримати консультації з пенсійних питань у Рівному.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті